Testy PO-maturalne

Jan Sporek lipiec 3, 2013

To, rze prezydent cierpi z “bulu”, albo jest pełen “nadzieji”, to jusz jest nie do naprawienia i jusz nie mósi nas martwidź; doratcy na tyle sieł nim zajmoł, rze pewnie takich buęduf w pszyszłości nie popełni. To, co nas powinno martwidź, to produkcja debilstwa w polskich szkołach, z czego jurz nawet sama muodziesz sieł śmieje. Czy hodzi o to, rzeby na rzyczenie brukselskiej administracji i obecnych ministróf szkolnictfa i całego tego nierządó wychodowadź debilne pokolenie zdolne tylko spszątadź, i bydź niewolnikami poza granicami sfojego kraju?

Proponuję, aby ludzie pokolenia powojennego, wychowani w -podobno- wrogim Polsce systemie komónistycznym, z komónistycznymi kacykami, -podobno- niedbajoncymi o muodziesz odpowiedzieli na pytania zadawane dzisiejszym matóżystom na tym krutkim filmikó. Ja odpowiedziauem na fszyskie.

Testy PO-maturalne:

http://www.youtube.com/watch?v=wNBc8xIht-U

Proszem, abyźcie Państfo zwrucili uwagie, rze testy pszeprowdzili muodzi ludzie i fcale niepowoujoncy sieł na PiS, kturego znowu, wedłóg PO trzeba siem badź.

Drogi Trzytelnikó, nie chcem sieł bawidź w jakiegoś proroka, ale powarznie sieł obawiam, rze taka ortografia, jakom zaprezentowauem w tym tekście będzie już w krutce nornalnym ziawiskem.

Komentarze do “Testy PO-maturalne”

 1. Jan Sporek- 03 lipca 2013 o 6:00 po południu

  Ciągle pisze komentarze niejaki Jan, który wysyla te brednie z adresu
  zorzapolnocna13@gmail.com
  Oczywiście adres, tak, jak imię “Jan” są fałszywe. I właśnie ów Jan wylewa najgorsze pomyje na kogo się da, ale sam od razu uprzedza, że ja pewnie jego komentarza nie opublikuję.
  Oczywiście, że nie. Jesteś bowiem Janie, najgorszym typem polonijnego tchórza. Szkoda twojego czasu. Załóż sobie blog i pisz te swoje prymitywne komentarze. Życzę owocnej twórczości.
  A błędy robisz chłopie gorsze niż głowy państw.

 2. Jan Sporek- 03 lipca 2013 o 6:06 po południu

  Och, zapomniałbym, Pański numer IP jest z koncówką 13.123… prawda………?
  Chce pan to sprawdzić? To proszę wejść tutaj:
  http://whatismyip.org/
  Czasem głupota z chamstwem idą pod rękę.

 3. Jan Sporek- 03 lipca 2013 o 6:15 po południu

  No i uparl się chłop. Chłopie, nie martw się o mój blog. Weź kalkulator do ręki i policz i powinno ci wyjść, że nadal około 150 wejść dziennie. Nic się nie zmniejszyło, jak sugerujesz i blog nie jest martwy. A sprawy z konkretnymi nazwiskami, które rzuciłeś załatwiaj sobie sam i nie próbuj używać do tego mojego forum.
  Masz podstawy, żeby oskarżać - idź do prokuratora. Mój blog jest do dyskusji, a nie do rozpraw sądowych.

 4. Beata- 06 lipca 2013 o 11:41 przed południem

  Blog nie jest martwy.
  Niemal codziennie sprawdzam co nowego u J. Sporka.

Trackback URI | Comments RSS

Zostaw Komentarz