Archiwum: maj, 2015

Nie ma zgody na … zgodę

Jan Sporek maj 29, 2015

Trzeba zapamiętać to wydarzenie: na wręczeniu potwierdzenia wyboru na prezydenta, Andrzejowi Dudzie nie pojawili się: ustępujący prezydent. B. Komorowski, marszałek sejmu, R. Sikorski i marszałek Senatu, B. Borusewicz.

Czytaj Dalej »

Zmiana

Jan Sporek maj 25, 2015

Będzie zatem zmiana lokatora w pałacy przy Krakowskim Przedmieściu.

Wygrał w I-ej, wygrał i w II-ej turze. Andrzej Duda, Prezydent - Elekt. Obecny prezydent pogratulował i życzył “dobrej prezydentury”, a potem pojechał po swojemu; do “zgody i bezpieczeństwa” w… rękawicach bokserskich, które dostał od Salety.

Czytaj Dalej »

Ta ostatnia niedziela…

Jan Sporek maj 21, 2015

Tak, to będzie już ostatnia niedziela szaleństwa wyborczego. Ostatni etap tego szaleństwa pokazał niezwykle dobitnie, jak zdeterminowani są ludzie z zaplecza Komorowskiego. 

Czytaj Dalej »

Poniżej pasa, a

Jan Sporek maj 19, 2015

Polskę mamy w d…..

Nikt już chyba nie wierzy, że kończącemu kadencję Komorowskiemu i jego tzw. “zapleczu, czyli współpracownikom, jak i “poddanym” dziennikarzom typu Lis, czy miernym, ale wiernym aktorom typu Karolak, chodzi o Polskę.

Czytaj Dalej »

W jaskini lwa

Jan Sporek maj 18, 2015

Nie wiem, kto doradził Andrzejowi Dudzie udział w debacie w TVN; jesli to jego doradcy, to zwolniłbym ich w trybie natychmiastowym, a jeśli to jego pomysł, to znaczy, że albo nie zdaje sobie sprawy, w co się pakuje, albo ma coś tak mocnego, że nawet TVN nie pomoże Komorowskiemu. 

Czytaj Dalej »

Jeszcze II tura

Jan Sporek maj 11, 2015

Dziś rano (poniedziałek, 11 maja, 2015), odwiedził mnie jeden z polonijnych prawicowców, aby zakupić kartę TV Republika. No i pogadaliśmy przez chwilę. I jakoś tak obydwaj doszliśmy do wniosku, że Pan Bóg chyba zwrócił swoje łaskawe oczy na naszą Ojczyznę i coś się w niej może wreszcie zmieni.

Czytaj Dalej »

Wybory do Unii Kredytowej

Jan Sporek maj 1, 2015

Dość długo nie zajmowałem się sprawami Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej, a tu rozdzwonił się mój telefon: “Panie Januszu, na kogo głosować?”

Czytaj Dalej »