Archiwum: marzec, 2014

List dyrektora

Jan Sporek marzec 28, 2014

Poniżej publikuję list członkini Rady Dyrektorów P-SF Unii Kredytowej, Pani Marzeny Wojczulanis. Czytaj Dalej »

Pinokio

Jan Sporek marzec 26, 2014

Byle wygrać wybory, a potem, byle do następnych wyborów. To złota zasada Złotoustego Tuska. Dziś musi się zmierzyć z rodzicami niepełnosprawnych dzieci, protestujących na sejmowych korytarzach. Wracają do niego jego własne słowa sprzed siedmiu lat, wygłaszane w patetycznym tonie z sejmowej mównicy: Czytaj Dalej »

Pali się…

Jan Sporek marzec 24, 2014

…pod tyłkiem Tuska (przepraszam za tę formę, ale nic innego nie przychodzi mi do głowy). A ponieważ jest kiepskim politykiem -zawsze był kiepski, miał jedynie dobrych piarowców-, to zaczyna wygadywać niewiarygodne bzdury. Czytaj Dalej »

Do Euro-Parlamentu!!!

Jan Sporek marzec 17, 2014

14 tysięcy euro miesięcznie – tyle wynosi pensja Członka Parlamentu Europejskiego”. Tak rozpoczyna się informacja telewizyjna na jednej z niemieckich stacji. Bohaterem tych wiadomości jest kolejny EuroPOseł – Tadeusz Zwiefka. Czytaj Dalej »

Polityczne prostytuty (tutki)

Jan Sporek marzec 14, 2014

Zupełnie nie jestem zaskoczony sondażami, w których takie partie, jak do niedawna PJN, czy Solidarna Polska spadają poniżej progu wyborczego. Ja nie wiem, czy ci ludzie naprawdę myślą, że społeczeństwo jest takie, jak mówi o nim T. L.,  czyli nie jest głupie, jest bardzo głupie? Czytaj Dalej »

Kandydaci do Rady…

Jan Sporek marzec 13, 2014

Sie zaczęło… od wydania około 90 tysięcy dolarów, na wysyłkę infromacji o kandydatach do rady dyrektorów Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej. Liczący sześć stron formatu  A4 dokument, już na pierwszej stronie (polsko-języcznej) obraża wszystkich członków Unii Kredytowej, ( jako, że wszyscy jesteśmy polskiego pochodzenia), formułką, wydrukowaną drobnym drukiem u dołu tejże strony. Formułka mówi:

Czytaj Dalej »

To Wasza wina

Jan Sporek marzec 6, 2014

Tak, ten śmiech, ta kpina historii, to wina tych wszystkich, którzy mówili “byle nie PiS”, ale przy tym nie mieli pojęcia, jaką partią była i jest PO:

Czytaj Dalej »