Archiwum: grudzień, 2013

Wojciech Kilar - Epitafium

Jan Sporek grudzień 29, 2013

Niedziela, 29 grudnia, 2013.

O 4:15 intensywnie dzwoni moja komórka. Boję się takich telefonów, 10 kwietnia, 2010 roku o tej samej porze obudził mnie telefon od mojego przyjaciela: “zginął Prezydent Kaczyński” -…. Czytaj Dalej »

Święta, Święta i …po zakupach.

Jan Sporek grudzień 24, 2013

Wszystkim, którzy czytają mój blog; wszystkim, którzy go nie czytają; moim Przyjaciołom, moim Wrogom, moim najbliższym, dalszym i dalekim Krewnym; wszystkim Polakom w kraju i na obczyźnie, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, z głębi serca, najszczerzej i najserdeczniej życzę codziennego błogosławieństwa  Nowonarodzonego, życzę zdrowia i sił do pokonywania trudności, jakie niesie codzienność, życzę dużo uśmiechu, miłości, dobrych i czystych przyjaźni. Janusz Sporek Czytaj Dalej »

32 lata prania mózgów

Jan Sporek grudzień 19, 2013

Wszystkim, którzy tak naiwnie wierzą mediom rządowym proponuję, aby zakupili karty Telewizji Republika i choćby dla równowagi własnych myśli, opinii i osądów posłuchali czasem, co mówią ludzie, którym mówić w mediach rządowych nie wolno. Czytaj Dalej »

Choroba PO-lityków

Jan Sporek grudzień 2, 2013

Na co chorują POlitycy - gówniarze: Radosław Sikorski i Andrzej Halicki?

Przede wszystkim na wtórną niedojrzałość, poza tym na nienawiść, głupotę i wreszcie kompletny brak chociażby pozorów bycia politykiem, dyplomatą, dygnitarzem, - jakby nie nazwać, ci dwaj, plus Neuman, Niesiołowski i Olszewski cierpią na największe braki nawet w udawaniu polityków. Czytaj Dalej »