Archiwum: marzec, 2020

Co z nami dalej…?

Jan Sporek marzec 27, 2020

Już nie otwieram informacji na “Messengerze”, w sms-ach, Facebooku, czy innych platformach,. Jedna przeczy drugiej: Tu żart, tu dramat, radocha i smutek, a wszystkie prowadzą do wzbudzania strachu; ktoś ma plan,  rządy nas oszukają, totalny kryzys w każdej dziedzinie. Plany, to może mieć Pan Bóg i, jak powiedział EInstein my Go możemy naszymi planami jedynie rozbawić. Czytaj Dalej »

Jaka jest rola Roli?

Jan Sporek marzec 25, 2020

Jest taka telewizja z gatunku “niezależnych i obiektywnych”, w której główną rolę gra niejaki Marcin Rola, - chyba najmniej obiektywny “dziennikarz”, jaki mógł się trafić w mediach niezależnych i kompletnie “uzależniony”, od jednego człowieka, jeśli chodzi o informacje nt Polonii, zwłaszcza nowojorskiej. Czytaj Dalej »

Biję na alarm!!!

Jan Sporek marzec 15, 2020

Od dawna mówi się, że Polonia nie ma tu żadnych wpływów, żadnego znaczenia w kwestii politycznej. Po tym, jak niektóre organizacje i niektórzy ludzie, organizacje i instytucje polonijne działali podczas kampanii wyborczej mec. Platty, w wyborach do senatu stanu Nowy Jork, nie mam żadnych wątpliwości, Czytaj Dalej »