Archiwum: kwiecień, 2012

Znów to samo..zebranie

Jan Sporek kwiecień 28, 2012

“Informacyjne”, jak je zapowiadała przewodnicząca rady dyrektorów największej Unii Kredytowej (Polsko-Słowiańskiej) na świecie. Wbrew jednak prestiżowej pozycji naszej Unii te “informacyjne spotkania” coraz bardziej zaniżają jej  prestiż i pozycję. Czytaj Dalej »

Tragedia po tragedii

Jan Sporek kwiecień 20, 2012

To, co rozpętało się teraz w Polsce, jest wielokrotnością dramatu, jaki rozegrał się 10 kwietnia, 2010 roku. Sfery rządzące tylko przez dni żałoby próbowały zachować ludzką twarz, a potem poleciało, jak kula śniegowa: Krzyż, motłoch, oszołomy, mądrzy Polacy, głupcy Polacy. Mądrzy, to ci, którzy wierzyli, wierzą i będą wierzyć rosyjskiemu śledztwu; głupcy, to ci, którzy temu nie wierzyli, którzy próbowali dojść do prawdy wszelkimi drogami. Czytaj Dalej »

Unia ma pecha

Jan Sporek kwiecień 17, 2012

Odpowiadam na komentarz Julianny do poprzedniego artykułu. Odnośnie kandydatów, to ja będę głosował na: Baumgartner, Grocheckiego i Żaka. Czytaj Dalej »

Polnijne Triduum

Jan Sporek kwiecień 6, 2012

Czwartek, 5 kwietnia, 2012 - rozpoczęło się Triduum, trzydniowy czas Wielkiego Postu i Męki Pańskiej.
Był to też ostatni dzień zbierania podpisów pod petycjami kandydatów do rady dyrektorów polonijnej unii kredytowej.
Zbierających podpisy atakują słownie samozwańczy obrońcy Polsko-Słowiańskiej Federalnej Unii Kredytowej; wyzywają od złodziei, drani, kłamców…, ale nie mają żadnych dowodów. Czytaj Dalej »

List otwarty

Jan Sporek kwiecień 4, 2012

Wacław Szymankiewicz
w.szymankiewicz@hotmail.com
List otwarty
Pani Marzena Wierzbowska
Prezes Unii Kredytowej
03/27/2012 Czytaj Dalej »