Archiwum: sierpień, 2009

Nie na temat

Jan Sporek sierpień 20, 2009

Widzę, że niektórzy Czytelnicy-Komentatorzy konsekwentnie odwracają uwagę reszty od zasadniczego tematu. Artykuł “Wywiad, jak (kalna) rzeka” dotyczył wywiadu prezesa PSFUC zamieszczonego w weekendowym (15/16 sierpnia) Nowym Dzienniku. Zaledwie po drugim, czy trzecim komentarzu wszystko nagle przeniesione zostało na płaszczyznę Centrum Polsko-Słowiańskiego. Czytaj Dalej »

Wywiad, jak (kalna) rzeka

Jan Sporek sierpień 15, 2009

Nie chce mi się komentować tych wszystkich peanów na temat Unii Kredytowej, bo i tak Nowy Dziennik ciągle o tym pisał, więc wszyscy to już znają. Myślę, że prowadzący wywiad mógł się trochę lepiej przygotować.  Otóż mamy do czynienia ze swoistym prawniem mózgów. Czytaj Dalej »

Ludzie i …

Jan Sporek sierpień 12, 2009

No, właśnie, - jak ich nazwać?
W domu, w zacisznym pokoiku portret…Hitlera - a gęba pełna…polskiego “patriotyzmu”. Czytaj Dalej »

Mam powoli dosyć!

Jan Sporek sierpień 3, 2009

I za chwilę powiem WARA Z MOJEGO BLOGU. Pisałem sobie spokojnie moje teksty głównie dla zaspokojenia pasji pisania i nagle mam się na moim blogu dowiadywać, że nie możemy dyskutować o problemie, tylko o prywatnym życiu ludzi? Mam dosyć patrzenia na te wszystkie anonimy, te insynuacje, ten brak konkretów i wyłącznie popisy tekstowe bez żadnego sensu. Najgłupszą odzywką tego roku, jak dotychczas było stwierdzenie Pani Konarskiej, że “dobrze mieć lekarza w radzie, bo Pan Bortnik powiedzial w radiu, że czasem coś się źle czuje”. (niedosłowny cytat, ale myśl dosłowna). Czytaj Dalej »