Archiwum: czerwiec, 2013

Opole -znak czasu (ów)…?

Jan Sporek czerwiec 23, 2013

Musiałem trochę odczekać, żeby sprawdzić, co też zostało w mojej pamięci: piosenki, wykonawcy, czy tylko jakieś śliczne solistki? No i już wiem: nie została ani jedna piosenka, z żadnego koncertu oprócz tego galowego, finałowego no, i tego z Marylą Rodowicz. Rację miał genialny Włodzimierz Korcz, kiedy spuentował, że “kiedyś się komponowało, teraz się produkuje”. Czytaj Dalej »

Podsłuchują, podglądają…?

Jan Sporek czerwiec 18, 2013

Oczywiście, że podsłuchują i podglądają. Robią i będą to robić pod hasłami bezpieczeństwa dla mas. Jeśli ktoś chce wiedzieć, jaka jest moja opinia na ten temat, to walę prosto z mostu: Czytaj Dalej »

VIII Zjazd Klubów GP

Jan Sporek czerwiec 12, 2013

Kalwaria Zebrzydowska, miejsce tyle Cudowne, ile przepiękne. Trzy dni spędzone tam z delegatami klubów Gazety Polskiej z całego świata były jednymi z najwspanialszych w mojej dotychczasowej pracy łączenia się z polską prawicą. Czytaj Dalej »

Po wyborach w Unii…

Jan Sporek czerwiec 4, 2013

Niedzielę, 19 maja, 2013 zapamiętamy, jako powrót “starego”. Przepraszam Czytelników, ale tamtej niedzieli miałem próbę z chórem w Filadelfii, który przygotowuję do zjazdu chórów VII Okręgu Związku Śpiewaków Polskich w Ameryce, a później wyjechałem do Polski i wróciłem dopiero ostatniego dnia maja. Czytaj Dalej »