Pedałów ci u nas dostatek…

Jan Sporek marzec 16, 2019

…a rowerów ciągle brak.

Pewien mądry facet ujawnił dzisiaj nie tylko, jak podła jest polityka władz Stolycy Polski, ale również, jak wielkim jest idiotą, a nie politykiem, dyplomatą, czy czymś w ten deseń. Zamiast siedzieć cicho, to ogłosił światu niecny plan i teraz już wszyscy wiemy,  co on za jeden i, co ta spółka planuje. A nawiasem mówiąc - ma “Warsiawka”, co chciała. Mogła mieć “Jakiego-Takiego” prezydenta, ale wybrała “ByleJakiego” (celowo napisane razem, bo błąd pogania błędem, fałsz, fałszem, obłuda, obłudą. Uwaga, Warszawiacy; już niebawem, zamiast uczyć wasze dzieci wzajemnego szacunku, poszanowania różnic płciowych, respektu dla dziewcząt, będą je uczyć, jak się obmacywać, jak się dotykać, obnażać, onanizować, uprawiać “bezpieczny” seks i podobnych, niezwykle rozwojowych dziedzin życia “homo”-sapiens

Jakżeż nietrudno jest sobie wyobrazić niedaleką przyszłość.

-Podchodzi zapłakany Jasiu z zerówki do nauczycielki i mówi:

-Prose pani, a Magda nie chce mi pokazać swojego siusiaka.

-Magdziu, dlaczego nie chcesz Jasiowi pokazać swojej…, - no, właśnie, panie Czaskowski, jaka tu będzie nazwa? -Niech pan zadzwoni do Światowej Organizacji Zdrowia - WHO i potulnie wykona polecenie.

(Nazwisko Trzaskowskiego celowo przez Cz, bo kiedyś coś plótł, że w Krakowie tak by je właśnie wymawiali).

-Bo ja, prose pani chciałam dotknąć jego siusiaka, a on mi nie pozwolił! - odpowiada wściekle Madzia.

Czyli obnażanie będzie na porządku dziennym, a dziś cały świat każe ekshibicjonistów sądownie; grzywną, więzieniem…

Wyobraźcie sobie, szanowni rodzice ubikacje szkolne pełne chłopców, którzy masturbują się indywidualnie, lub zbiorowo…

Albo ubikacje pełne dziewcząt doradzających sobie, jaki sposób jest najlepszy na fajną masturbację.

Paranoja, w jaką wpadają politycy lewackiej części Platformy nie ma odpowiednika w żadnym miejscu kuli ziemskiej i będziemy się wszyscy bardzo dziwić, jeśli rodzice nie rozpętają prawdziwej i wielkiej burzy w obronie własnych dzieci.

Czy ktoś, po dzisiejszym wystąpieniu Rabieja może zagwarantować, że za rok, dwa, ten sam Jasio nie wejdzie do sypialni rodziców i nie powie: musicie się dzisiaj kochać, bo mam na zadanie opisać przebieg uprawiania seksu przez moich rodziców….?

A jak się nie zgodzą, to Jasiu postraszy, że da się zaadoptować pierwszym, lepszym dwóm panom…

Zapamiętajmy datę 15 marca, 2019, bo to dzień ogłoszenia programu ”politycznego” obecnych, niemiłosiernie panujących, władców Warszawy. Jak to się w ogóle stało, że Warszawiacy po HGW obrali za “królów” dwóch facetów o wykrzywionych wartościach? Tego chyba nie zrozumiałby sam Einstein.

Życzę mieszkańcom Warszawy dużo sił i odporności psychicznej, bo strasznie ciężko jest  zaakceptować psycholi.

1 Komentarz do “Pedałów ci u nas dostatek…”

  1. stanley- 20 marca 2019 o 10:07 przed południem

    Janusz, od/ psycholi, —-nie ma rady na poślady. Rezolucja przejęła moc, i w Warszawie jest wszystko w ‘normie’, — 20 grudnia 1971, rezolucją 2856 (XXVI)[2][3] —. Problem z tym, że plaga tych głosujących co nie widzą problemu rośnie jak przysłowiowe grzyby. Powinniśmy dać przykład jako Polonia, i stworzyć partie Rodzin Polskich, aby zatrzymać tą plage szarańczy zwyrodniałego pedalstwa, w innym przypadku będzie jak opisujesz, …aż strach sie bać myśleć o przyszłości i rodzących sie w dobie szaleństwa normalnych dzieciach. Obroniliśmy Pomnik mordu Katyńskiego, to obronimy i przyszlość naszych pokoleń.

Trackback URI | Comments RSS

Zostaw Komentarz