Do tych, którzy cieszą się z wątpliwego zwycięstwa Bidena.

Jan Sporek listopad 13, 2020

Chcąc zyskać aprobatę w pewnych kręgach towarzyskich, należy koniecznie wyśmiewać „prostaka z zaczeską”. A ponieważ moda ta panuje niepodzielnie w Nowym Jorku i Hollywood, które z resztą jest w tej kwestii mocno podzielone, więc i „Warsiawka” znalazła oddanych akolitów.

Porównajmy: -JF Kennedy skompromitował Amerykę w Zatoce Świń i pozwolił się upokorzyć przez Nikitę Chruszczowa w Wiedniu i całkowicie zlekceważył budowę muru berlińskiego. 

-Główne „osiągnięcia” polityki zagranicznej Baracka Obamy to wydanie zarządzenia o zamknięciu więzienia w Guantanamo, rozwiązanie kryzysu na Bliskim Wschodzie i rozbrojenia nuklearnego. Prze osiem lat nic z tego nie zrealizował, ale za to odebrał Pokojową Nagrodę Nobla i wycofał się z planów budowy tarczy antyrakietowej.  Znakiem firmowym „panowania” Obamy było „18 Obama scandals”. Wystarczy wpisać to w Google i poczuć, że włosy stają dęba nawet na łysej głowie.

-Największym i niezaprzeczalnym osiągnięciem PrezydentaTrumpa w polityce międzynarodowej jest zlikwidowanie nie tylko zagrożenia stwarzanego przez ISIS, lecz praktycznie całej organizacji, jako takiej. Już w pierwszym roku skupił się na relacji z Chinami i w tej kwestii nie popełnił żadnego błędu.

Wróćmy do wyborów.

Po pierwsze; Jeszcze, tak naprawdę nic nie wiadomo, bo skala przewałów jest tak wielka, że pamiętna i niespodziewana wygrana PSL sprzed lat, to przedszkole. Najprawdopodobniej rozstrzygną to sądy.

Po drugie; Cieszcie się dalej, zobaczymy jak długo to potrwa, kiedy i Was dotknie w końcu cenzura i pełzający wielkimi krokami marksizm kulturowy i nie tylko kulturowy, a przede wszystkim dotknie was bieda.

A teraz o tym, którego tak bardzo postponuje się i nazywa “Klaunem“.

Oto kilka faktów z tego, co udało mu się osiągnąć mimo potwornych ataków podczas jego prezydentury:

-„Klaun′′ w Białym Domu wynegocjował cztery porozumienia pokojowe na Bliskim Wschodzie, - coś, czego nie osiągnięto przez 71 lat interwencji politycznych i niekończących się̨ wojen.

-„Klaun′′ w Białym Domu jest pierwszym prezydentem, który od czasu Eisenhowera nie wmieszał Stanów Zjednoczonych w żadną wojnę̨; nie wysłał amerykańskich żołnierzy na ewentualną śmierć, ciężkie okaleczenia, tym samym nie obciążył Stanów ogromnymi wydatkami na udział w wojnie. Prez. Trump nie interweniował w żadnym kraju; przeciwnie, ściąga amerykańskich żołnierzy z powrotem do kraju.

-Dla przypomnienia: George Bush Senior, stworzył swego czasu pojęcie „nowego ładu światowego”, zgodnie, z którym USA miały interweniować wszędzie tam, gdzie pojawiłaby się groźba destabilizacji lub zagrożenie dla ludności. Nikt nie krytykował…, Dlaczego? Bo GWB był skumplowany z establish-mętami.

-„Klaun′′ w Białym Domu nieprawdopodobnie pobudził gospodarkę̨; stworzył 400 tysięcy miejsc pracy, co obniżyło bezrobocie Amerykanów do niespotykanego w historii poziomu 4%; przede wszystkim wśród czarnej i latynoskiej ludności, które to bezrobocie spowodował inny prezydent, poprzednik „Klauna”. Właśnie, dlatego tak wielu Latynosów i Afroamerykanów głosowało na “ Klauna”. Oficjalnie jednak to przecież “rasista”.

-„Klaun ′′ w Białym Domu odkrył i ujawnił głęboką̨, powszechną i wieloletnią korupcję w FBI, CIA, NSA oraz w obu partiach i zaczął wielkie „sprzątanie”.

Oczywistym jest, że nie było to na rękę zarówno instytucjom, jak i celebrytom.

 -„Klaun” w Białym Domu wprowadził zmiany w NATO i doprowadził do tego, że sojusznicy zaczęli płacić́ swoje zobowiązania.-

-„Klaun′′ w Białym Domu zneutralizował zapędy Korei Północnej, powstrzymał ją przed tworzeniem nowej energii jądrowej, wysyłaniem rakiet do Japonii i zastopował zagrożenie dla zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.

-„Klaun′′ w Białym Domu przekształcił stosunki z Chinami i doprowadził do powrotu setek biznesów do Stanów Zjednoczonych.

′′Klaun′′ w Białym Domu doprowadził do mianowania trzech sędziów Sądu Najwyższego i prawie trzystu sędziów federalnych.

-Ten sam „Klaun′′ w Białym Domu obniżył podatki, gdzie standardowe odliczenie IRS z 12,500 USD dla małżeństw rozliczających się wspólnie, zwiększono do 24,400 USD, co doprowadziło do 100-krotnego wzrostu rynku akcji i przeniosło się̨ na rekordowe wartości, co niezwykle pozytywnie wpłynęło na emerytury dziesiątek milionów obywateli USA.

-Ten „Klaun′′ w Białym Domu ujawnił powszechną pedofilię w rządzie i wśród producentów i filmowców w Hollywood oraz ujawnił światowy handel nieletnimi. Niejaki Epstein musiał aż “popełnić” samobójstwo w więzieniu przed przesłuchaniami, żeby mleko się nie rozlało i nie zdemaskowało wielu celebrytów i establish-mętów zamieszanych w proceder.

-„Klaun′′ w Białym Domu pracował za darmo, rezygnując z blisko 400 tysięcy dolarów rocznej pensji prezydenta i wydał ponad dwa miliardy dolarów własnych pieniędzy na służbę̨ Amerykanom.

Wiele emocji budzi też kwestia muru granicznego, przy czym zapomina się, że istnieje on już na długości ok. tysiąca kilometrów i po części powstał za czasów Obamy, a Trump chce go jedynie wydłużyć o kolejne 500 km. Mało, kto jest też świadomy, że wiele set kilometrowe mury, czy płoty graniczne stoją już lub są wznoszone w kilkudziesięciu miejscach na świecie: nie tylko w Izraelu, czy między Koreami, lecz także między Indiami i Bangladeszem (ponad 3 tys. km), Kostaryką i Nikaraguą (ponad 600 km), Słowenią i Chorwacją (400 km), czy wreszcie między Iranem a Pakistanem (700 km).

-Nikt nie zastanawia się, jak wielkim problemem jest likwidacja najgłupszego systemu ubezpieczeń zdrowotnych, zwanych „Obamacare” – beznadziejnego ekonomicznie i przestępczego w świetle konstytucji. Prezydent Trump właśnie zaczął robić porządek z tym „arcydziełem Baracka i Hilary”.

- Demokraci podejmowali starania o impeachment, nie mając najmniejszych podstaw. Pamiętacie pucz w Sejmie zorganizowany przez PO? Tu był ten sam poziom idiotyzmu.  Demokraci bezsensownie wydali miliony dolarów z kieszeni podatników, aby „odkryć”, że Donald Trump nie uczynił niczego, co mogłoby skutkować usunięciem go z urzędu. Jeśli ktoś wierzy, że prezydent z takim dorobkiem przegra wybory z kimś, kto puszcza bąki w kongresowy fotel od 47 lat nie wnosząc żadnej nowej ustawy i przez osiem lat v-ce prezydentury u nogi Obamy nie zrobił niczego konkretnego dla społeczeństwa i kraju, to musi być niespełna rozumu. 

 

 

Trackback URI | Comments RSS

Zostaw Komentarz