Dziennikarze, a dziennikarze

Jan Sporek listopad 23, 2014

Obejrzałem “Salonik polityczny Ziemkiewicza”, w TV Republika i zapaliło mi się światełko ostrzegające. W moim poprzednim artykule pisałem jedynie o aresztowanym red. Janie Pawlickim, a o wtargnięciu do siedziby PKW  powiedziałem, że lepszy efekt dałaby 24-godzinna pikieta. Czytaj dalej »

Stan wo…lności

Jan Sporek listopad 22, 2014

Jak blisko stoi to obok stanu wojennego. Jedna sylaba. Dziś, ci, którzy mają pełne gęby opowiadania, jak to walczyli z komuną, niesprawiedliwością, walczyli o wolność słowa, prawdę, robią dokładnie to, co robili ci, przeciw którym walczyli. Czytaj dalej »

Gdzie artyści?

Jan Sporek listopad 20, 2014

Są. Jest ich całe móstwo. Wbrew opiniom, że muzyk, że artysta nie powinien wtrącać się do polityki. Wszycy, którzy są na emigracji, tej z ostatniego 40-lecia, wszyscy wychowani byli na Pietrzaku, który walił prosto z mostu, na Kabarecie Dudek, Czytaj dalej »

Teorie spiskowe

Jan Sporek listopad 19, 2014

Wczoraj media w Polsce poinformowały, że członków Państwowej Komisji Wyborczej powołuje prezydent. ALE JUŻ ODWOŁAĆ NIE MOŻE !!! Do PKW desygnowanych jest: Czytaj dalej »

Policzmy głosy

Jan Sporek listopad 17, 2014

Powinienem ten tytuł ująć w cudzysłów, bo są to słynne słowa Tuska z jeszcze słynniejszej “Nocnej zmiany” - czerwiec, 1992, tuż przed obaleniem rządu Jana Olszewskiego przez grupę wyrachowanych karierowiczów i pseudo-solidarnościowców, na czele z Wałęsą. Czytaj dalej »

Marsz, marsz…i Bufetowa

Jan Sporek listopad 14, 2014

Marsz “z Bronkiem”, to jedynie słuszna decyzja tych, którzy chcieli uczcić Święto Niepodległości. Inna możliwość nie powinna w ogóle wchodzić w rachubę. Czytaj dalej »

Jak zawieje wiatr…

Jan Sporek listopad 12, 2014

…Tak Tusk się ustawia. Czym różni się afera taśmowa za czasów koalicji PO-PSL, w 2014, od afery za czasów PiS-LPR-SO, w 2006?
Otóż tym samym, czym różni się traktowanie aferzystów w jedynie POrządnej partii, od traktowania aferzystów w PiSie. Aferzyści w PO pozostają i mają się dobrze, aferzyści PiS wylatują na zbity ryj. Czytaj dalej »

Dla kogo pracujemy?

Jan Sporek listopad 10, 2014

Mówi się, że pracujemy dla siebie. Tytuł może raczej powinien brzmieć, - “Na kogo pracujemy?” I nie można zaprzeczyć, że pracujemy na złodziei, chamów, obojnaków, homo i innych cwaniaków i prymitywów, którzy zasiadają w czcigodnych ławach w wielkim budynku, przy ulicy Wiejskiej. Czytaj dalej »

Dalej »