Czekali 8 lat…,

Jan Sporek luty 6, 2016

żeby na jednej konferencji prasowej zrobić z siebie idiotów. Czytaj dalej »

Śmieszne, głupie i żałosne

Jan Sporek luty 5, 2016

Opozycja w Polsce sięga szczytów głupoty. Komentarze polityków PO i innych frakcji (Nowoczesna, na ten przykład) dają popis absolutnej indolencji politycznej. Oczywiście wszystko podyktowane jest wściekłością, z powodu przegranych wyborów, ale, żeby aż tak odbierało to rozum, to naprawdę trudne do wytłumaczenia. Czytaj dalej »

Donisiciele - zdrajcy

Jan Sporek styczeń 23, 2016

No, cóż, nie można ich nazwać inaczej. Panowie Schetyna, Petru, Lewandowski i im podobni, w tym niestety mój dawny kolega Jan Olbrycht, są po prostu zdrajcami. Jest takie stare powiedzenie: “na matkę i ojczyznę się nie donosi”. Donieśli.

Europa spłukała im ich zdradzieckie, fałszywe łby, ale pozostaje pytanie: co oni jeszcze robią w Polsce? Powinni wyjechać. Jak najszybciej i jak najdalej. Czytaj dalej »

Tego już za wiele

Jan Sporek grudzień 24, 2015

Czy Euro parlamentowi coś się przypadkiem nie poplątało? Frans Timmermans, holenderski wice-przewodniczący Komisji Europejskiej żąda od Polski wyjaśnień w sprawie zmian w Trybunale Konstytucyjnym. Czytaj dalej »

Płacz “Niewiniątek”

Jan Sporek grudzień 21, 2015

Widziałem dziś w Telewizji Republika, jak panowie z PO omal nie popłakali się, bo nie poszło im w komisji ustawodawczej tak, jakby chcieli i oczywiście zarzucili PiSowi, że ich ignoruje, że nie zgadza się na przełożenie posiedzenia, itd, itp. Czytaj dalej »

Schulz - raus

Jan Sporek grudzień 15, 2015

Facet szermujący takimi opiniami nie powinien absolutnie pełnić żadnej funkcji w sferach rządzących, a już na pewno nie w rządzie europejskim. Czytaj dalej »

Błąd PiS…?

Jan Sporek grudzień 3, 2015

Tylko w pojęciu PO, PSL i sędziów TK. Jeśli Polacy uwierzą w agresywne ataki platformersów i w dzisiejsze (3 grudnia, 2015) oświadczenie sędziów Trybunału Konstytucyjnego, to znaczy, że pranie mózgów, jakie urządzono im w minionych ośmiu latach było niezwykle skuteczne. Czytaj dalej »

Umarł rząd, niech żyje rząd…

Jan Sporek listopad 10, 2015

To, co dzisiaj działo się w polskich mediach, chodzi głównie o wypowiedzi przedstawicieli PO komentujące skład nowego rządu, to były po prostu fajerwerki głupoty. Strach, jaki padł na członków tej partii jest nie do opisania. Czytaj dalej »

Dalej »